معرفی نودهشتیا

نودهشتیا که تاکنون در تمامی زمینه های نویسندگی پیش قدم بوده است با تشکیل تیمی از ناظر های راهنما گامی جهت گسترش دامنه نویسندگی و آموزش نویسندگی آنلاین برداشته است.
این تیم که در دو بخش راهنما و ناظر تقسیم بندی شده، کار را با آموزشات خود، برای نویسندگان آنلاین نویس هموار ساخته است.
تیم راهنما که در ابتدای عضویت نویسندگان به نودهشتیا، مسعولیت راهنمایی و آموزش آنها را جهت کار با انجمن عهده دار هستند، نویسنده را برای ساخت تاپیک رمان خود در نودهشتیا همراهی می‌کنند.


کاربران هنگام بروز مشکل در تمامی بخش های سایت، با مراجعه به تیم راهنما و سرپرست تیم، مدیر راهنما، می‌توانند پاسخ سوالات خود را هرچه سریع تر دریافت کنند.
دسته دیگر این تیم که ناظران رمان را تشکیل می‌دهد، در وحله دوم، یعنی بعد از ساخت تاپیک رمان، به نویسنده می‌پیوندند.
کار آن‌ها بدین گونه می‌باشد که با مطالعه رمان و اثر نویسندگان، آموزشات خود را در جهت پیشرفت و کاستی های رمان آغاز می نمایند.
ناظر ها با آموزش تمامی نکات نویسندگی و اصول درست نویسی سعی دارند تا نویسندگان بهترین خود را ارائه کنند.
تیم ناظر های راهنما، باتوجه به وظایف و شیفت های تأیین شده، در تمام بیست و چهار ساعت روز آماده پاسخگویی و ارائه خدمات به نویسندگان فهمیم هستند. انجمن رمان نویسی

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود رمان
1
دانلود رمان کالی

دانلود رمان کالی درد به استخوانم رسیده، اما هنوز خودم را نباخته‌ام و روزگار را زندگی می‌کنم، خودم را به بی خیالی می زنم و انقدر می خندم که سرم از آن همه حماقت هایی که کردم درد می گیرد. تنها که می شوم زنی مدفون در من سر از …

دانلود رمان عاشقانه
دانلود رمان هیرکان

دانلود رمان هیرکان   هیرکان قدیسه ای از جادوگران که اعتقاد به خدای یگانه ندارد و مردی بت پرست است. او طی گذشته‌ای تلخ ناپدید می‌شود که همه خیال می‌کنند او فوت شده و ثولن کسی که راه استادش هیرکان را ادامه می‌دهد اما یک عشق باعث می‌شود او یگانه …

دانلود رمان عاشقانه
1
دانلود رمان ابریشم زندگی من

دانلود رمان ابریشم زندگی من استان از زبان پسری بیان می شودکه زندگیش به دست روزگار دچار طوفان شده است. نمی دانم سرنوشت مادر و پدرم از کجا گره خورده بود که من اکنون در زندگی روز مره ام سردرگم هستم.